Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 05 sep 2017 14:17 

PCA aardappelnotering


Machinegerooide vroege aardappelen, frietgeschikt, min. 60% +50 mm, min. 360 g onderwatergewicht, af boer, onmiddellijke levering, excl. BTW, euro /100 kg

De prijs bedraagt 3,00 euro. Er heerst een flauwe markt met zeer weinig transacties. Er is weinig verandering in de markt. De prijs geldt voor kleine volumes overtonnen meestal rechtstreeks van teler naar fabriek, voor schilbedrijven en voor veevoeding. De tussenhandel heeft nog steeds geen afzet voor vrije aardappelen bij de industrie. Er zouden nog vroege aardappelen (inclusief type Felsina) zijn voor meerdere weken.

De prijs voor Nederlands pootgoed Bintje, excl. BTW, gekocht per 5 ton klasse A, in zakken geleverd in maart 2018, bedraagt per 100 kg 58 tot 61 euro voor de maat 28/35 en meestal 37 tot 40 euro voor de maat 35/45. Er is zeer weinig pootgoedhandel. Er is geen interesse aan kopers zijde. 

Volgend marktbericht: dinsdag 12 september vanaf 13:30 u.



  Nieuwsflash
 
Progression des surfaces PDT plantées Lees meer
 
 
April 2025 was zeer zonnig, zeer zacht en droog Lees meer
 
 
Geen enkele reden om de sociale bijdragen voor de zelfstandigen te verhogenLees meer
 
 
Werking van het team van gemachtigde faunabeheerders Lees meer
 
 
Gebruik van de pesticide glyfosaat Lees meer
 
 
PAS-referentie 2030 Lees meer
 
 
Restaurant Léa Linster en Maison Colette bekroond met twee Sterren in de MICHELIN Gids België en LuxLees meer