Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten

 05 sep 2017 14:17 

PCA aardappelnotering


Machinegerooide vroege aardappelen, frietgeschikt, min. 60% +50 mm, min. 360 g onderwatergewicht, af boer, onmiddellijke levering, excl. BTW, euro /100 kg

De prijs bedraagt 3,00 euro. Er heerst een flauwe markt met zeer weinig transacties. Er is weinig verandering in de markt. De prijs geldt voor kleine volumes overtonnen meestal rechtstreeks van teler naar fabriek, voor schilbedrijven en voor veevoeding. De tussenhandel heeft nog steeds geen afzet voor vrije aardappelen bij de industrie. Er zouden nog vroege aardappelen (inclusief type Felsina) zijn voor meerdere weken.

De prijs voor Nederlands pootgoed Bintje, excl. BTW, gekocht per 5 ton klasse A, in zakken geleverd in maart 2018, bedraagt per 100 kg 58 tot 61 euro voor de maat 28/35 en meestal 37 tot 40 euro voor de maat 35/45. Er is zeer weinig pootgoedhandel. Er is geen interesse aan kopers zijde. 

Volgend marktbericht: dinsdag 12 september vanaf 13:30 u.



  Nieuwsflash
 
Brede weersverzekering 2026Lees meer
 
 
Klimaat-Landbouwalliantie Lees meer
 
 
Omnibus lll: Europese voorstellen tot vereenvoudiging GLBLees meer
 
 
Toekomst van de kalkoenhouderij in Vlaanderen Lees meer
 
 
Uitblijven beslissing over het Mercosur-handelsakkoordLees meer
 
 
Nieuwe handelsafspraken tussen de EU en de Verenigde Staten over landbouwproductenLees meer
 
 
GLB 2028-2034 en VlaanderenLees meer
 
 
Vraag om uitleg Vraag om uitleg over de doornappel 58 (2025-2026) van Bart Dochy aan minister Jo BLees meer
 
 
Presentaties graanavonden najaar 2025Lees meer
 
 
Voorstel resolutie ivm versterken van het welbevinden van de Vlaamse landbouwersLees meer