Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 09 jul 2020 12:27 

Actuele grondwaterstanden


Na de zeer droge maanden april en mei kende juni voor het grootste deel van Vlaanderen normale neerslaghoeveelheden (gemiddelde: 68,1 mm; normaal te Ukkel: 71,8 mm) met
lokaal ook enkele hevige onweders. De voorbije drie maanden (april t.e.m. juni) blijven wel overal in Vlaanderen behalve in het noorden van Antwerpen droger dan normaal. De droogste stituaties doen zich voor in het westen en zuidoosten van Vlaanderen.
Het neerslagtekort bleef in juni grosso modo stabiel maar is momenteel nog steeds hoog voor de tijd van het jaar. De komende dagen wordt nog regelmatig wat neerslag voorspeld (gemiddeld 24,5 mm tot 17 juli; bron: KMI) waardoor de toestand overal in Vlaanderen nog wat zal verbeteren.

Bestanden beschikbaar voor download:
Rapport (3259.5 Kb)


  Nieuwsflash
 
Hans Bruyninckx IS opdrachthouder voor stroomgebiedbeheerplannen 2028–2033 Lees meer
 
 
Waarom zijn en blijven de aardappelprijzen laag?Lees meer