Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 17 jun 2020 15:51 

Fytolicenties met vervaldatum 24/11/2020 worden met 1 jaar verlengd


De eerste fytolicenties vervallen op 24/11/2020. Heel wat licentiehouders hebben nog onvoldoende vormingsactiviteiten gevolgd om hun licentie tijdig te verlengen. Door de coronamaatregelen kunnen er momenteel onvoldoende vormingsactiviteiten worden georganiseerd.

De eerste fytolicenties vervallen op 24/11/2020. Heel wat licentiehouders hebben nog onvoldoende vormingsactiviteiten gevolgd om hun licentie tijdig te verlengen. Door de coronamaatregelen kunnen er momenteel onvoldoende vormingsactiviteiten worden georganiseerd.

Minister van Landbouw Denis DUCARME : “Professionals die gewasbeschermingsmiddelen hanteren, moeten houder zijn van een fytolicentie. Om die te vernieuwen, moeten zij tijdens de geldigheidsduur een aanvullende opleiding volgen. Door de coronavirusepidemie werden veel vormingsactiviteiten in de aanvullende opleiding geannuleerd, die momenteel enkel onder voorwaarden kunnen worden hervat. De landbouwers moeten natuurlijk niet het onrechtstreekse slachtoffer zijn van deze pandemie. De geldigheid van de fytolicenties met een jaar verlengen, zal elke professional die al houder is van een fytolicentie toelaten zijn activiteit voort te zetten en tegelijkertijd te beschikken over voldoende tijd om de vormingsactiviteiten te volgen waardoor hij zijn licentie kan verlengen.”

Alle licenties die op 24/11/2020 vervallen zullen dus met 1 jaar verlengd worden. Dit geldt zowel voor de reeds verlengde licenties als voor diegene die nog niet konden worden verlengd.

Iedere betrokken licentiehouder zal individueel per e-mail op de hoogte worden gebracht van zodra de geldigheidsduur van zijn licentie(s) werd aangepast.

Alle informatie over de fytolicentie kan u terugvinden op fytolicentie.be.



  Nieuwsflash
 
PAS-referentie 2030 Lees meer
 
 
Restaurant Léa Linster en Maison Colette bekroond met twee Sterren in de MICHELIN Gids België en LuxLees meer
 
 
Waterbeleid Vlaanderen: droogte, overtromingsgevoelige gebieden, Lees meer
 
 
Verkenning kansrijke exportmarkten voor dierlijke mest NLLees meer
 
 
15 nieuwe Bib Gourmand restaurants in de MICHELIN Gids België en Luxemburg 2025Lees meer
 
 
Leden vakjury PotatoEurope 2025 Innovation Award bekend Lees meer
 
 
Uiterste indieningsdatum verzamelaanvraag nadert snel Lees meer
 
 
Landbouwconjunctuur stijgt naar hoogste niveau sinds 2017 Lees meer
 
 
Verzamelaanvraag 2025 en impact van het gewijzigd MestdecreetLees meer
 
 
Erkenning overstroming van 2-5 januari 2024 als ramp Lees meer