Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Vorig ArtikelVorig artikel Volgend artikelVolgend Artikel

 06 dec 2017 23:49 

Agribex 2017: Nationaal Kampioenschap Belgisch Witblauw


Resultaten dd. 06/12/2017

Championne des primipares mixtes : 176 - HAWAIENNE DU BOIS D'HERNOY à SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle

Championne des vaches mixtes mh/mh : 207 - BARBIE DE TERNIAUX à VANDROMME et BAUDSON, Vergnies

Championne des genisses & primipares : 111 - BEAUTEE VAN DEN HONDELEE à VAN BELLEGEM Daniel, Damien,Charles, Spy

Championne des vaches : 160 - LIONNE DU COIN à MAILLEUX F. et DONY J-M., B., Braibant

Championne des femelles suitées : 129 - IRIS VAN DAISEL à PERIN Guy et GODDEERIS Lieven, Grandhan

Champion des taureaux : 23 - 3207 DEMON DE WAY à ROMEDENNE-CASSART et ROMEDENNE Ch-A., Thynes

Vache mixte mh/+ :
199 - Ophelie à Lesseigne Benoit
202 - Divine du Chateau à Wayenbergh Ghislain
182 - Dominante à Lesseigne Benoit
193 - Docile à Lesseigne Benoit
189 - France du Clypot à Cuvelier Frederic

Genisses suitees 1 :
83 - Alto de St Fontaine à Lamontagne Leon & Manu
72 - Reactive Ry Neuf Moulin à Wylock J. R. E.
77 - Bettina de Wayaux à Lempereur Serge
78 - Vision de Thiboumont à Romedenne-Cassart
85 - Activee de Fooz à Annerel Jolente et Buyl
86 - Tangente de l'Aubepine à Laruelle Manu
76 - Folie du Cortil Gayot à Melotte Philippe

Genisses suitees 2 :
88 - Riante du Coin à Mailleux, Dony & Leonard
94 - Oreille de Maffe à Renard B & Ramelot
90 - Tina de Tohogne à Gailard Guy
89 - Vodka de Thiboumont à Romedenne-Cassart
91 - Tendance de Roupage à Collignon Philippe
87 -Idylle du Grand Faimes à Daerden ep.Delvigne
92 - Patteetje VD Sijsloberg à Brouckaert Ivan

Genisses suitees 3 :
95 - Orleans de Waleffes à Laruelle Manu
110 - Happy de Bierwa à Duchene & Pierard
96 - Kriekje Van Tervoort à Neven Benny
105 - Volume de l'Orgelot à Scohiez Bernard
112 - Star de Sberchamps à Gallet Michael

Vaches suitees 1 :
129 - Iris Van Daisel à Perin G & Goddeeris L
131 - Emma des Amandiers à De Coninck
116 - Ecume du Fond de Bois à Monfort JP
122 - Framboise de l'Happe à Duchemin Ch & G
123 - Trompette de l'Orgelot à Scohiez B
130 - Imprevue de Lissoir à Maro O.

Vaches suitees 2 :
149 - Cachemire de Somme à Van Bellgem D, D. Ch.
135 - Riviere de Roupage à Collignon Philippe
158 - Valderonne des Pres Al Basse à Fameree L & M
159 - Eristoff de Bierwa à Duchene & Pierard  
Programme n° 1 A Taureaux 15 mois et +, nés du 31/03/2016 au 06/09/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 3 MAGNUM DE LA FERME DES CROIX ZOUGAR x HOMOGENE ET VANDERBECQ Guy, Thieu 128/645  
2 4 BENEVOLE DE FOOZ BANJO x ATTRIBUT VANDERBECQ Guy, Thieu 126/621  
3 2 MAX BLACK VD KLEINE VENNE ULTIMO x IMPERIAL MECHELMANS-BAERTS LV, Herk-de-Stad 130/642  
4 5 LONG ISLAND VD LANGENDAM VOLAIRE x CAMELOT RAEMDONCK Marc, Sleidinge 132/713  
Programme n° 1 B Taureaux 15 mois et +, nés du 01/11/2015 au 30/03/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 9 OURSON DE LA HAIE MADAME HALIFAX x FETICHE LAMBERT R, F, DETAL E et GOURMET FX, Leignon 134/819  
2 11 WILLY VAN DE BREMBERG IMPERIAL x ADAJIO WILLEMS Bart, Sint-Joris-Winge 135/818  
3 8 TORRIDE DE TOHOGNE WARRIOR x IMPERIAL GAILLARD Guy, Tohogne 135/771  
4 7 ROYAL DU COIN SHERIFF x IMPERIAL DOZOT Marcel et Vladim, Durnal 131/736  
5 10 TORRERO DU DONJON GROMMIT x LAQUAIS MOENAERT Christiane et DEBRUYNE Patr., Bovekerke 135/844  
Programme n° 1 C Taureaux 15 mois et +, nés du 01/04/2015 au 31/10/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 16 FRACAS DE LA BOCHEROULE HAZARD x IMPERIAL WYLOCK J., R., E., Jeneffe (Nam.) 142/953  
2 15 KAMINI DE CRAS AVERNAS FOLON x IMPERIAL MELOTTE Philippe, Lathuy 141/1006  
3 14 KAUKASUS V STAVELE ULTIMO x ODILON ET DECROOS Pascal, Stavele 145/1046  
4 12 BISON DE JAUVELAN HORACE x NAIF JANOT Didier, Hour 136/846  
5 13 AMICAL DE L'ORGELOT CAPPUCCINO x ADAJIO SCOHIEZ Bernard, Pipaix 135/882  
Programme n° 1 D Taureaux 15 mois et +, nés du 05/10/2014 au 31/03/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 21 PEUREUX DU COIN SHERIFF x HERITAGE DUCHEMIN Christian et Georges, Buzet 143/1122  
2 20 PAISIBLE DE MAFFE SOUCIEUX x IMPERIAL BAUDOIN Didier, Flostoy 148/1152  
3 17 TARZAN DE COBREVILLE POLTRON x HARPON LEQUEUX Christophe, Vaux-sur-Sûre 140/888  
Programme n° 1 E Taureaux 15 mois et +, nés du 01/01/1990 au 04/10/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 23 3207 DEMON DE WAY IMPERIAL x GITAN ROMEDENNE-CASSART et ROMEDENNE Ch-A., Thynes 148/1319  
2 25 PIVERT DES ALLEINES IMPERIAL x MAGISTRAT 7084 FABROCA, COSSE JPh et BEGUIN G., Porcheresse (Nam.) 150/1301  
3 26 ABRICOT DES TREFLES PANACHE x JINGLE 5209 PAULY-LECHAT Frans, Thy-le-Château 148/1293  
4 22 ORFEVRE D ARGENTON NELSON x FETICHE DE BONHOME Benoit et Quentin, Dinant 147/1208  
Programme n° 2 A Génisses 15 à -32 mois, nées du 10/07/2016 au 06/09/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 35 RHAPSODIE DE L'AUBEPINE BAMBIN x IMPERIAL LARUELLE Manu, Faimes 124/508  
2 27 MAEVA DE LA FERME DES CROIX DAVIDSON x GROMMIT VANDERBECQ Guy, Thieu 119/463  
3 31 GOURMETTE DU FOND DE BOIS IDEFIX x PICADILLY MONFORT Jean-Pierre, Les Avins 124/551  
4 36 LORE VAN TERBECK IDEFIX x EMIGRE ROGGEN-SCHOTSMANS LV, Kersbeek-Miskom 121/486  
5 29 LARA VAN DAISEL IDEFIX x NOCEUR PERIN Guy et GODDEERIS Lieven, Grandhan 121/498  
6 37 HOLLYWOOD DES AMANDIERS VIDAL x ORME Elevage des Amandiers & BROERS S. Agr., Mouland 119/532  
7 28 MILKA DU HAPPART ULTIMO x MUGUET DHONDT Eloi et Stéphane, Sirault 122/522  
8 33 3594 VAN'T GOOR FRIPON x ATTRIBUT MEULEMANS Louis, Mol 122/576  
9 34 IDES DES FRERES SHERIFF x NOCEUR OPHALS Jacqueline et BOISDENGHIEN G., Ormeignies 121/550  
10 30 MANON VAN DEN HONDELEE WHISKY 0226 x GROMMIT VAN CEULEBROECK Luc, Zwijnaarde 120/521  
Programme n° 2 B Génisses 15 à -32 mois, nées du 26/05/2016 au 09/07/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 48 GAULOISE DU CORTIL GAYOT DIAMANT x ATTRIBUT MELOTTE Philippe, Lathuy 125/598  
2 40 ANONYME DE THIBOUMONT ATTRIBUT x HEROIQUE ROMEDENNE-CASSART et ROMEDENNE Ch-A., Thynes 120/515  
3 47 VACATION DE SBERCHAMPS ATTRIBUT x JACKPOT 9831 ET GALLET Michaël, Libramont-Chevigny 119/504  
4 41 VIPERE DE REMICHAMPAGNE JUBILAIRE x IMPERIAL NICKS Christiane & MATERNE Christ., Vaux-sur-Sûre 124/532  
5 38 LADY VD STOKERIJ IMPERIAL x DEPUTE MONBALIU Roger, Jabbeke 126/554  
6 44 LILIPOP DE LEZ FONTAINE ISOLANT x INDU BAUDOIN L., G. M. et JANOT B. SASPJ, Natoye 123/608  
7 43 LOTIE DE LEZ FONTAINE SENATEUR x LIBERAL BAUDOIN L., G. M. et JANOT B. SASPJ, Natoye 124/563  
8 49 CAMILLE VAN DEN HONDELEE OR x IMPERIAL VAN CEULEBROECK Luc, Zwijnaarde 125/600  
9 39 NOISETTE DU THIER DU COQ ATTRIBUT x ADAJIO JAUMIN Jeanine ép. LEONARD, Noiseux 117/476  
10 42 LOLOBRIGITA V't WATERTORENHOF GLAIEUL x ORIGAN FACY BVBA - SCHEEMAEKER Luc, Roksem 130/609  
11 46 VASELINE DU DONJON GALOPEUR x ONDOYANT PERIN Jean-Marc, Grandhan 126/562  
Programme n° 2 C Génisses 15 à -32 mois, nées du 20/03/2016 au 25/05/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 59 VODKA DE TOHOGNE WARRIOR x IRONIQUE ET GAILLARD Guy, Tohogne 123/576  
2 50 OMBRELLE DU LAURY IMPERIAL x ORME BAUDOIN Denis, Haltinne 123/559  
3 57 VICIEUSE DU DONJON CARPACCIO x GRAPHITE PERIN Jean-Marc, Grandhan 126/576  
4 53 HARISSA DES AMANDIERS NOCEUR x PANACHE Elevage des Amandiers, Mouland 128/603  
5 52 VALSEUSE DU DONJON CYCLISTE x ARGAN PERIN Jean-Marc, Grandhan 124/538  
6 58 LOUABLE VD KERKENHOFSTEDE CARAMEL x FLIRTER GILLIS Paul, Watervliet 126/604  
7 56 BORA-BORA DE CENTFONTAINE TILOUIS x PANACHE VAN HOLLEBEKE Ben et MAHOUX Benoit, Beselare 129/647  
8 55 1062 TEN DREVE SHERIFF x BENHUR SCHUPPEN FV , Velm 123/558  
Programme n° 2 D Génisses 15 à -32 mois, nées du 10/12/2015 au 19/03/2016
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 62 LILI VAN TERBECK IDEFIX x EMIGRE ROGGEN-SCHOTSMANS & ADRIAANSEN Loui, Kersbeek-Miskom 129/651  
2 68 LATENTE DE LISSOIR ULTIMO x ADAJIO MAROT Olivier, Hour 127/658  
3 61 VILLA DE TOHOGNE MAILLON x IMPERIAL GAILLARD Guy, Tohogne 125/558  
4 65 LACOSTE VD STOKERIJ FRIPON x FETICHE MONBALIU Roger, Jabbeke 130/696  
5 66 VENUS DE L'ALLEMOINE BONHEUR x HAKIM ET. LEJEUNE Daniel et Jean-François, Opont 126/543  
6 60 HEARTBREAKER DE L'HOURCHET PANACHE x IMPERIAL FLEMAL Marc, Opprebais 122/529  
7 63 DELICE D'EMBISE GROMMIT x SHERIFF LELEUX Christian et Laurent, Mainvault 130/687  
Programme n° 2 E Génisses 15 à -32 mois, nées du 01/06/2015 au 09/12/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 75 KIJK EENS HIER VAN DE KERKENHOFSTEDE BONHEUR x FERRERO 3318 GILLIS Paul, Watervliet 140/797  
2 72 REACTIVE DU RY NEUF MOULIN IMPERIAL x BENHUR WYLOCK J., R., E., Jeneffe (Nam.) 128/667  
3 70 TOUPIE DE BELLE EAU NOCEUR x ORME LEQUEUX Marcel Frédéric et GILLET Anne, Vaux-sur-Sûre 127/606  
4 74 KAMPIOENE V'T WATERTORENHOF ORIGAN x FERRERO 3318 FACY BVBA - SCHEEMAEKER Luc, Roksem 137/858  
5 77 BETTINA DE WAYAUX CABRI x BLUE BERRY LEMPEREUR Serge, Wayaux 130/716  
6 69 VEDETTE DE LA BOSQUEE ATTRIBUT x SAUVEUR VANVINCKENROYE Pierre&Bernard, Cras-Avernas 129/683  
7 71 KATO VH MAALVEN ATTRIBUT x MONT BLANC VERPOORTEN Paul, Hechtel 128/680  
8 73 DUCHESSE DE BIERREWART SHERIFF x CUBITUS Ferme de BIERREWART- LUMEN S.Agr., Hellebecq 129/722  
9 76 FOLIE DU CORTIL GAYOT NOCEUR x IMPERIAL MELOTTE Philippe, Lathuy 132/704  
Programme n° 2 F Génisses 15 à -32 mois, nées du 07/04/2015 au 31/05/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 83 ALTO DE ST FONTAINE ATTRIBUT x JUVENTUS LAMONTAGNE Léon et Manu, Ben-Ahin 130/739  
2 82 KIARA VD STOKERIJ DEPUTE x MACHINAL MONBALIU Roger, Jabbeke 132/746  
3 85 ACTIVEE DE FOOZ GROMMIT x LANGOUREUX ANNEREL Jolente et BUYL P. et F., Bassilly 130/788  
4 78 VISION DE THIBOUMONT ATTRIBUT x LADISLAS ROMEDENNE-CASSART et ROMEDENNE Ch-A., Thynes 126/662  
5 80 TITULAIRE DE ROUPAGE ATTRIBUT x KIMONO COLLIGNON Philippe, Ortho 135/764  
6 79 TOMBEUSE DU DONJON HAZARD x ATTRIBUT PERIN Jean-Marc, Grandhan 136/771  
7 81 FAUVETTE DU FOND DE BOIS ATTRIBUT x LADISLAS MONFORT Jean-Pierre, Les Avins 130/718  
8 86 TANGENTE DE L'AUBEPINE MAILLON x PANACHE LARUELLE Manu, Faimes 134/726  
9 84 PLEINE LUNE DES SEPT BONNIERS KUBITUS x NENUPHAR TREMOUROUX Agri, Tourinnes-St-Lambert 133/739  
Programme n° 3 A Primipares 32 à -44 mois, nées du 01/01/2015 au 06/04/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 93 KARAAT VAN TERBECK FIACRE x IMPERIAL ROGGEN-SCHOTSMANS & VRANCKX Paul, Kersbeek-Miskom 138/891  
2 88 RIANTE DU COIN SHERIFF x ETNA ET MAILLEUX F, DONY JM,B & LEONARD B,R, Braibant 130/755  
3 90 TINA DE TOHOGNE HAZARD x ARGAN GAILLARD Guy, Tohogne 129/705  
4 94 OREILLE DE MAFFE HAZARD x KIMONO RENARD Bernadette et RAMELOT V., Maffe 133/742  
5 95 ORLEANS DE WALEFFES BENHUR x EBONY LARUELLE Manu, Faimes 133/725  
6 92 PATTEETJE VD SIJSLOBERG BENHUR x MAGISTRAT 7084 BROUCKAERT Ivan, Ruddervoorde 134/731  
7 91 TENDANCE DE ROUPAGE STARTER x OCCUPANT ET. COLLIGNON Philippe, Ortho 129/722  
8 87 IDYLLE DU GRAND FAIMES GROMMIT x MANITOU DAERDEN A. Ep. DELVIGNE , Faimes 133/724  
9 96 KRIEKJE VAN TERVOORT IMPERIAL x ADAJIO NEVEN Benny, Wellen 130/743  
Programme n° 3 B Primipares 32 à -44 mois, nées du 01/09/2014 au 31/12/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 107 GELATINE DE LA CHEVALERIE BENHUR x IMPERIAL PIRET Claude et Ysaline, Dréhance 131/727  
2 104 DOTATION DU MOLIGNA NOCEUR x DARTAGNAN BORLON Jean-Yves, Buissonville 135/827  
3 99 ESPIEGLE DU FOND DE BOIS ATTRIBUT x ARGAN MONFORT Jean-Pierre, Les Avins 134/769  
4 101 INAUGUREE DE BERLIGANT LENNIE x GERMINAL MATHIEUX Jean-François, Emines 134/800  
5 102 JADE DE LA FERME DES CROIX BENHUR x PANACHE VANDERBECQ Guy, Thieu 138/868  
6 105 VOLUME DE L'ORGELOT GROMMIT x HARISSON ET SCOHIEZ Bernard, Pipaix 134/782  
7 100 EMOTIVE DU FOND DE BOIS ATTRIBUT x LASSO MONFORT Jean-Pierre, Les Avins 132/704  
8 103 JASMIJN VAN TERBECK IMPERIAL x PAYSAN 0014 ROGGEN-SCHOTSMANS & VINK Jan, Kersbeek-Miskom 133/792  
9 106 0524 TEN DREVE BENHUR x DARTAGNAN SCHUPPEN FV , Velm 136/856  
Programme n° 3 C Primipares 32 à -44 mois, nées du 07/04/2014 au 31/08/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 111 BEAUTEE VAN DEN HONDELEE GROMMIT x PANACHE VAN BELLEGEM Daniel, Damien,Charles, Spy 135/984  
2 108 LUXUEUSE DU SART IMPERIAL x JALON BAUDOIN Roland, Franc-Waret 137/902  
3 114 IMPULSIVE DU POUHON TILOUIS x PAYSAN 0014 GEORGE Jean-Marie et Jean-Philippe, Clavier 142/916  
4 113 SILHOUETTE DE ROUPAGE SHERIFF x IMPERIAL COLLIGNON Philippe et Alice, Ortho 132/786  
5 112 STAR DE SBERCHAMPS ADAJIO x BENHUR GALLET Michaël, Libramont-Chevigny 140/972  
6 110 HAPPY DE BIERWA IMPERIAL x ADAJIO DUCHENE Hubert et PIERARD Didier, Maffe 139/897  
7 109 IDYLLE DE SAILE ORIGAN x FIACRE ELIAS Jean-Louis, Hannêche 130/846  
Programme n° 4 A Vaches 44 mois et +, nées du 01/10/2013 au 06/04/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 116 ECUME DU FOND DE BOIS ATTRIBUT x CRACK MONFORT Jean-Pierre, Les Avins 132/745  
2 124 JOINTURE DU SART ATTRIBUT x MAGISTRAT 7084 BAUDOIN Roland, Franc-Waret 135/829  
3 122 FRAMBOISE DE L HAPPE SHERIFF x MANITOU DUCHEMIN Christian et Georges, Buzet 133/845  
4 117 JIPKE VD PANNEMEERS NOCEUR x ADAJIO ALLY F, SCHORIEL J et LEFEBVRE J., Tielt 136/796  
5 121 IDA DE LA FERME DES CROIX ATTRIBUT x MANITOU DE SMET Hugo, Oordegem 135/879  
6 125 IKOET VD JORCHRISHOEVE TILOUIS x UBIDET VAN HOLLEBEKE Ben et TIMMERMAN Dries, Beselare 137/860  
7 119 PIPPA DU PONCEAU ATTRIBUT x OCCUPANT ET. DESMET Thibaut et GUISSARD Ralph, Thorembais-St-Trond 134/797  
8 123 TROMPETTE DE L'ORGELOT SHERIFF x CANADIAN CLUB SCOHIEZ Bernard, Pipaix 135/827  
9 118 JOYCELYN VD SCHOOLHOEVE IMPERIAL x ADAJIO HIVO VZW - Landbouwschool, Torhout 134/835  
10 120 IKEA DU CHAMPS DES OIES FLIRTER x NOCTURNE PONCELET Cédric, Gedinne 134/758  
11 115 IDEALE VAN DAISEL ORIGAN x GERMINAL PERIN Guy et GODDEERIS Lieven, Grandhan 137/810  
Programme n° 4 B Vaches 44 mois et +, nées du 01/01/2013 au 30/09/2013
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 134 RAISONNEE DU DONJON ATTRIBUT x COUCOU PERIN Jean-Marc, Grandhan 139/974  
2 135 RIVIERE DE ROUPAGE NOCEUR x GERMINAL COLLIGNON Philippe, Ortho 136/886  
3 129 IRIS VAN DAISEL ICHOR x DEMON 4249 PERIN Guy et GODDEERIS Lieven, Grandhan 140/954  
4 131 EMMA DES AMANDIERS GROMMIT x ORME DE CONINCK G et ELEVAGE des AMANDIERS, Wolvertem 143/984  
5 130 IMPREVUE DE LISSOIR NOCEUR x FATAL MAROT Olivier, Hour 138/842  
6 132 IRMA DU CHAMPS DES OIES ATTRIBUT x ORME PONCELET Cédric, Gedinne 133/827  
7 128 IMOLA VT HOF TE LANDEGEM IMPERIAL x DARTAGNAN SMET-HEIRBAUT Kris, Temse 136/782  
Programme n° 4 C Vaches 44 mois et +, nées du 01/03/2012 au 31/12/2012
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 136 PIE DU PETIT JUJU SAUVEUR x NOTEZ LE ET. LAMBERT Ruddy et François, Leignon 138/855  
2 137 NINA DU COIN IMPERIAL x OCCUPANT ET. MAILLEUX F. et DONY J-M., B., Braibant 136/810  
3 141 ROUANNE DE LA BOSQUEE PANACHE x FEDERAL VANVINCKENROYE Pierre&Bernard, Cras-Avernas 136/923  
4 140 FAVORITE DES PRINCES DE LIGNE LAQUAIS x OCCUPANT ET. VAN HEULE Elevage SPRL, Ligne 139/923  
5 139 WEBCAM DU FALGI BENHUR x NESTOR GUILLAUME Christian, Falisolle 139/903  
6 143 PIMPANTE DE L'ALLEMOINE DIABOLO x EMIGRE LEJEUNE Daniel et Jean-François, Opont 137/838  
7 145 HASNA DE BIEVIENE ADAJIO x CANADIAN CLUB VANOPDENBOSCH Vincent, Bever 140/893  
8 138 DEESSE DE LA BOCHEROULE MACHINAL x LASSO PIRSON-DEMARCHE et Pierre, Sovet 141/890  
9 142 KHAGNE D'HERBUCHENNE EMPEREUR x DAFYDD DE BONHOME Benoit et Quentin, Dinant 142/1040  
Programme n° 4 D Vaches 44 mois et +, nées du 10/03/2011 au 29/02/2012
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 149 CACHEMIRE DE SOMME LIBERAL x LASSO VAN BELLEGEM Daniel, Damien,Charles, Spy 137/973  
2 155 CELEBRITE DES AMANDIERS PANACHE x EMIGRE LELEUX Chr., Laurent et El. Amandiers, Mainvault 138/885  
3 154 BRETONNE DE LA BOCHEROULE JOKER x AJUSTE PIRSON-DEMARCHE et Pierre, Sovet 139/898  
4 148 GRANNY VH SMETLEDEHOF ORME x GERMINAL DE CLERCQ L.V., Smetlede 142/987  
5 152 LEANE DE WALEFFES ADAJIO x ORATEUR ET LARUELLE Manu, Faimes 141/888  
6 153 ORNIERE DE REMICHAMPAGNE ADAJIO x NECTARE NICKS Ch., MATERNE Ch. et Eugénie, Vaux-sur-Sûre 136/793  
7 146 CARINE ET 1 VD JORCHRISHOEVE NOTEZ LE ET. x GENIEVRE VAN HOLLEBEKE Ben et TIMMERMAN Dries, Beselare 143/1023  
Programme n° 4 E Vaches 44 mois et +, nées du 01/01/1990 au 09/03/2011
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 160 LIONNE DU COIN IMPERIAL x OCCUPANT ET. MAILLEUX F. et DONY J-M., B., Braibant 138/912  
2 158 VALDERONNE DES PRES AL BASSES IMPERIAL x FETICHE FAMEREE Ludivine (Marcel), Schaltin 140/976  
3 159 ERISTOFF DE BIERWA HEROIQUE x FETICHE DUCHENE Hubert et PIERARD Didier, Maffe 140/1076  
4 164 LAVANDE DE L'ALLEMOINE GERMINAL x LASSO LEJEUNE Daniel et Jean-François, Opont 137/877  
5 157 OLIVETTE DE FOOZ IMPERIAL x IPON HAEYEN Jean-Paul, Othée 140/935  
6 163 MARRON DU DONJON GERMINAL x LASSO PERIN Jean-Marc, Grandhan 143/1121  
7 162 PERLE DE L'ORGELOT ADAJIO x MONARQUE ET SCOHIEZ Bernard, Pipaix 137/996  
8 161 FUNIKA VH VINKENHOF COQUIN x SERGIO ET. VANDEWALLE Erik, Eernegem 145/1059  
Programme n° 5 A Primipares mixtes, nées du 01/12/2014 au 06/04/2015
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 168 HINDOUE DE TERNIAUX BAMBOU x INDIGENE VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 136/610  
2 167 HELENE DU BOIS D'HERNOY FANTOCHE x BARON SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 134/579  
3 166 INDIGO DE PLATE TAILLE ENSEMBLE x IRAK VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 140/641  
4 170 HARMONIEUSE DU BOIS D'HERNOY BARON x JALON SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 136/625  
5 165 IRENE DE PLATE TAILLE ENSEMBLE x IRAK VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 144/665  
Programme n° 5 B Primipares mixtes, nées du 07/04/2014 au 30/11/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 176 HAWAIENNE DU BOIS D'HERNOY DIAMONT x BARON SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 136/679  
2 173 HELOISE DE TERNIAUX BAISER x BAMBOU VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 138/602  
3 174 ELY JOSE x ILLUMINE LESSEIGNE Benoit, Obaix(Rosseignies ) 133/622  
4 172 HEUREUSE DU BOIS D'HERNOY BARON x JALON SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 137/582  
5 175 HYPNOSE DE TERNIAUX ENSEMBLE x BISCUIT VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 139/661  
6 177 ETINCELLE JOSE x ILLUMINE LESSEIGNE Benoit, Obaix(Rosseignies ) 139/682  
Programme n° 6 A Vaches mixtes, nées du 01/06/2012 au 06/04/2014
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 185 FARINE DE PLATE TAILLE BOURVIL x SAPIN VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 144/782  
2 178 HAVANE DU BOIS D'HERNOY BARON x FAUVE SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 137/732  
3 181 GINETTE DE TERNIAUX EMPEREUR x EPI VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 142/702  
4 179 GITANE DE PLATE TAILLE FERMIER x DANSEUR VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 137/663  
5 180 GITANE DE TERNIAUX DECRET x ILLEGAL VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 138/679  
6 183 DACTYLE ALTO x GALLOIS LESSEIGNE Benoit, Obaix(Rosseignies ) 137/581  
7 190 FAUSTINE DU CLYPOT CASIMIR x CHARLY CUVELIER Frédéric, Neufvilles 144/730  
8 187 FINE DE PLATE TAILLE DOMINO x IRAK VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 138/758  
9 192 EPAULE DE PLATE TAILLE CASIMIR x FERMIER VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 138/751  
Programme n° 6 B Vaches mixtes, nées du 01/01/1990 au 31/05/2012
Cl Nom Père x GPM Eleveur Taille/Pds Cat
1 207 BARBIE DE TERNIAUX IGNORANT x SAPIN VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 145/795  
2 204 DALIDA DU BOIS D'HERNOY JALON x ETENDARD SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 142/782  
3 195 ECHARPE DU BOIS D'HERNOY BARON x JALON SERVAIS Jean-Pol, Froidchapelle 142/837  
4 194 FECONDE DE TERNIAUX BAMBOU x HAMSTER VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 143/707  
5 206 BINETTE DE PLATE TAILLE SAPIN x CHARLY VANDROMME Vincent, Boussu-lez-Walcourt 151/854  
6 196 ELECTRA DU CHATEAU RALF 7040 x EPERON WAYENBERGH Ghislain, Naast 140/750  
7 198 OSSEUSE BAIGNEUR x GALLOIS LESSEIGNE Benoit, Obaix(Rosseignies ) 146/876  
8 203 DESIREE DE TERNIAUX SAPIN x VANDROMME et BAUDSON, Vergnies 141/790  
9 205 CECILE DU CLYPOT HERTOG x ERIK CUVELIER Frédéric, Neufvilles 138/684


  Nieuwsflash
 
Als vijftiger aan prostaatkanker sterven, is uitzonderlijkLees meer
 
 
Weinig eensgezindheid binnen WTO over koers bij afbouwen handelsverstorende landbouwsteunLees meer
 
 
Radioactieve besmetting van levensmiddelen en diervoeders Lees meer
 
 
NVWA-tarieven stijgen volgend jaar met gemiddeld 2,3%Lees meer
 
 
Nog meer vogelgriep bij dode zwanen en wilde vogels in NederlandLees meer
 
 
Composteersector noemt nieuwe Europese hygiënisatie-eissen onwerkbaarLees meer
 
 
Aardappeltermijnmarkt nu al in kerstverlofLees meer
 
 
'Modelhenneptelers' uit Bierum moeten alsnog bloedenLees meer
 
 
Minister Van Nieuwenhuizen komt met nieuw voorstel rond kentekenplicht voor trekkersLees meer
 
 
Willy Naessens neemt Desselse sectorgenoot nv Louis Van Baelen overLees meer
 
 
Groen licht volgende fase BrexitLees meer
 
 
Man opgepakt op Bali voor export dierenLees meer
 
 
Fonds voor Scheepsjongens: bijdrage reders 2018 Lees meer
 
 
Verlengingsregeling groenestroomcertificaten Lees meer
 
 
Colruyt nog altijd veruit de grootsteLees meer
 
 
Nationale Bank nog optimistischer over economische groeiLees meer
 
 
Aanhouding van Piqueur en zijn zoon worden verlengdLees meer
 
 
Farmareus Novo Nordisk investeert in Leuvens middel tegen suikerziekteLees meer
 
 
Miniwinterversie van Kookeet zet dit jaar meer in op zoete desserts in DammeLees meer
 
 
Mestbankaangifte 2017Lees meer
 
 
Lidl ondersteunt Nederlandse scholen met moestuinierenLees meer
 
 
"Pas over 10 jaar zal de zoete aardappelteelt in West-Europa geoptimaliseerd zijn"Lees meer
 
 
Huisvuilwagens rijden voortaan... op frituurvetLees meer
 
 
Inzet van biologische wapens voortaan ook oorlogsmisdaadLees meer
 
 
Nutricia waarschuwt voor Olvarit peutermenuLees meer
 
 
64 ton illegale gewasbeschermer geconfisqueerdLees meer
 
 
Hoge scholen pakken uit met campagnes voor de warmste weekLees meer
 
 
Kilometerheffing goederenvervoer over de weg: de aanpassingen vanaf 1 januari 2018Lees meer
 
 
Nieuwe blauwe vuilniszak vanaf 2019Lees meer
 
 
“Weyts moet dierenasielen financieren”Lees meer
 
 
Chroom-6 giftig en kankerverwekkendLees meer
 
 
Vlaamse varkenshouders behoeftestudie en aangepaste planning sectoradviesLees meer
 
 
„Nederlandse supermarkten goed voor recordomzet in kerstweek”Lees meer
 
 
OQUALIM, AIC, GMP + International, OVOCOM en QS werken aan wederzijdse erkenningLees meer
 
 
Expo natuurfotografie in VrijbroekparkLees meer
 
 
Onafgebroken daling graannoteringenLees meer
 
 
Maisbrood Jumbo ‘meest misleidende’ productLees meer
 
 
Belgapom: geen noteringenLees meer
 
 
Wet betreffende compensaties ten gunste van bedrijven getroffen door de fipronilcrisis Lees meer
 
 
Pocketvergisters - Stand van zakenLees meer
 
 
Dit jaar kochten de Belgen al voor € 7,35 miljard onlineLees meer
 
 
Cumela pleit voor kentekenplicht landbouwvoertuigenLees meer
 
 
De app SmartWithFoodLees meer
 
 
Twee Vlaamse hogescholen plannen eigen mastersLees meer
 
 
Winterse wisselvalligheidLees meer
 
 
Handleiding voor de aanpak van rugpijnLees meer
 
 
EU verlengt sancties tegen Rusland met 6 maandenLees meer
 
 
Helft startende ondernemers jonger dan 35Lees meer
 
 
€ 223.000 voor 16 nieuwe initiatieven voor volkstuinprojecten (updateàLees meer
 
 
CBOT: duidelijke stijging bij sojaLees meer
 
 
Studiedagen, vergaderingen en demo'sLees meer
 
 
STUDIEDAG: Akkerbouw in NinoveLees meer